Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web sitesi, işletmenizin hizmet sunduğu kitleye doğrudan arz edeceği yerdir. Bu sebeple kurumsal web site tasarımında oldukça titiz ve dikkatli olunmalıdır. Kurumsal web site tasarımı süresince kurumun kurumsal renkleri, kimliği, fontu, logosu, vizyonu gibi ögelerin yanında, web sitenizin teknik alt yapısı da göz önünde bulundurulmalıdır. Web Siteniz markanızın itibarını etkileyebileceği için oldukça önem arz etmektedir.

E-Ticaret Site Tasarımı

Elektronik ticaret siteleri zamanla yaygınlaşarak günümüzde normal ticaret için bir alternatif olmaktan öte onunla paralel giden ve neredeyse zorunlu bir hal almıştır. Günümüzdeki çoğu şirket de geleneksel yöntemlerin yanında (mağaza, dükkan vb.) e-ticaret aracılığıyla daha büyük bir kitleye ulaşarak pazarlama ağlarını genişletmeyi hedefliyor.

Sitenizin tasarımıyla müşterinizin güven duygusunu geliştirebilir, planladığınız ürünleri iyi bir tasarımla sergileyebilirsiniz. Web siteniz mağazanızın vitrinidir bu nedenle markayı doğru yansıtması, kullanışlı olması satışlarınızı arttıracak yönde destekleyecektir.